Publikacje

Strona główna » Publikacje

Adwokat diabła

Adwokat Diabła

Dlaczego możesz przegrać sprawę pomimo, że prawda jest po Twojej stronie? Jakich dwóch kluczowych rzeczy nigdy nie powinieneś robić prowadząc sprawę? Jak prezentować argumenty w sposób prosty, zwięzły, racjonalny, zgodny ze zdrowym rozsądkiem? Jak przesłuchiwać świadków i na czym polega różnica między przesłuchiwaniem świadków własnych i drugiej strony? Każdy prawnik procesowy szuka odpowiedzi na te pytania.

Kancelaria Staroń & Partners jest partnerem wydania niezwykłego poradnika z obszaru sztuki prowadzenia sporów autorstwa Iaina Morleya, ikony świata prawniczego i jednego z najskuteczniejszych adwokatów w Wielkiej Brytanii. Książka została przetłumaczona przez mec. Piotr Staronia, który wielokrotnie uczestniczył w kursach prowadzonych przez Iaina Morleya.

Morley dzieli się doświadczeniem z kilkudziesięciu lat praktyki, podczas której prowadził najbardziej medialne i najtrudniejsze sprawy. „Adwokat diabła” to praktyczny poradnik, w którym autor w bezpośredni, pozbawiony filozofowania i moralizatorstwa sposób tłumaczy, na czym polega gra tocząca się w sądzie i jak ją wygrać.

Mec. Staroń o książce

Kiedy pierwszy raz przeczytałem „Adwokata Diabła” miałem wrażenie, że czytam własne myśli. Mam oto książkę, której mi brakowało, gdy rozpoczynałem pracę jako początkujący aplikant, a potem przez 18 lat praktyki, podczas której uczyłem się metodą prób i błędów.

Przeczytaj wywiad z mec. Piotrem Staroniem na temat książki

Recenzje

Staroń & Partners sp. k.
ul. Marszałkowska 111
00-102 Warszawa

e-mail: office@staronpartners.com
tel: +48 601 453 000

Staroń & Partners - radca prawny Piotr Staroń
Przewiń na górę